cauta

COFRATOR / FIERAR BETONIST IN FRANTA - SUPER SALARIU

0
ANUNTURI
ACTIVE
Staff Temp RO

Departament

Constructii / Instalatii / Amenajari

Valabilitate

06.29.2016 - 04.20.2019

Industrie

It/telecom

Oferta

1800 EURO/luna

Nivel Cariera

Peste 3 ani Exp

Tara & oras

France, Bordeaux

Tip job

Full Time

Limbi vorbite

Prezentare companie

STAFF TEMP RO este o agentie de munca in continua dezvoltare, avand o vasta experienta in detasarea de personal temporar. Prin proiecte reusite, cu angajati impliniti din punct de vedere profesional si clienti satisfacuti, ne remarcam atat pe piata interna cat si in spatiul european. Numarul certificatului de inregistrare ca si Agent de munca temporara: A0000693/29.03.2016

Candidatul ideal

STAFF TEMP RO recruteaza COFRATORI, FIERARI BETONISTI cu experienta in constructi. Principalele calitati ale candidatilor: experienta, seriozitate, dexteritate manuala si determinare

Cerinte:
*Minim 2 ani experienta in domeniu
*Cunoasterea cofrajelor Doka, Peri ppt cofratori
*Cunsotinte temeinice in citirea planului/desenului tehnic - doar sefi de echipa
*Capacitatea de a lucra individual
*Stapanirea tuturor pasilor: trasare, asezare, pozitionare etc
*Disponibilitate de plecare

Descriere job

Responsabilitati:
*Realizare cofraje pentru parcare cu 2 etaje
*Organizarea activitatii individuale
*Pregatirea materialelor
*Trasare, pozitionare

Beneficii:
*Plecari fara comision
*Salariu 1800 euro nett pt orele de baza
*Ore suplimentare
*Cazare si transport local asigurate
*Contract de munca francez
*Colaborare pe o perioda mai lunga de timp

Persoanele interesate ne pot trimite CV-ul pe adresa recrutare@stafftemp.ro

Mai multe detalii la numarul 0733060771 sau la adresa de e-mail recrutare@stafftemp.ro

Criterii de selectie

cunostiinte de :
experienta de : Peste 3 ani Exp
La acest job au mai aplicat 0persoane . Adaugat acum 0 zile, expira in 5 zile.

Cauti sa fii angajat?

Pentru a avea cele mai mari sanse ca unul din joburile noastre sa fie al tau, fa-ti cont iar Cv-ul tau va fi inregistrat in baza noastra de date. Parcurgi toti pasi si ai marea oportunitate ca unul din angajatorii nostri sa fie al tau. Formular

Cauti sa fii angajator?

Inregistreaza-te pe site-ul nostru iar posturile tale vacante au cele mai mari sanse sa fie ocupate. Poti avea acces la o baza complexa de candidati Formular
Va rugam asteptati
Se incarca in cateva secunde