cauta

Sudor mig/mag in Franta. Plecari fara comision

0
ANUNTURI
ACTIVE
Staff Temp RO

Departament

Constructii / Instalatii / Amenajari / Industria metalurgica / Industrie / Productie

Valabilitate

06.29.2016 - 04.20.2019

Industrie

It/telecom

Oferta

1700 EURO/luna

Nivel Cariera

Primii 3 ani Exp

Tara & oras

France, Laval

Tip job

Full Time

Limbi vorbite

Prezentare companie

STAFF TEMP RO - angajam sudori MAG cu experienta in sudura feroviara, navala sau alte constructii metalice. Constituie avantaj detinerea unei autorizatii(exista posibilitatea autorizarii). Principalele calitati ale candidatilor: experienta, seriozitate, dexteritate manuala si determinare.

Candidatul ideal

Descriere job

Responsabilitati:
*Sudarea constructiilor metalice
*Grosimea tablei: 5-16mm
*Pozitii de sudare: PA (orizontala) si PF (verticala de jos in sus)

Beneficii:
*Plecari fara comision
*Salariu foarte atractiv
*Ore suplimentare platite
*Cazare si transport local asigurate
*Contract de munca
*Siguranta plati salariului la termen
*Posibila colaborare pe o perioada indelungata
*Asigurare medicala internationala gratuita
*Organizarea transportului din Romania pana la locul de munca

Criterii de selectie

cunostiinte de :
experienta de : Primii 3 ani Exp
La acest job au mai aplicat 6persoane . Adaugat acum 4 zile, expira in 14 zile.

Cauti sa fii angajat?

Pentru a avea cele mai mari sanse ca unul din joburile noastre sa fie al tau, fa-ti cont iar Cv-ul tau va fi inregistrat in baza noastra de date. Parcurgi toti pasi si ai marea oportunitate ca unul din angajatorii nostri sa fie al tau. Formular

Cauti sa fii angajator?

Inregistreaza-te pe site-ul nostru iar posturile tale vacante au cele mai mari sanse sa fie ocupate. Poti avea acces la o baza complexa de candidati Formular
Va rugam asteptati
Se incarca in cateva secunde